OFERTA PRACY NA STANOWISKO

Aplikant

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa prawna polskich i zagranicznych klientów
  • sporządzanie projektów dokumentów tj. pism procesowych i opinii prawnych oraz dokumentacji transakcyjnej i korporacyjnej
  • analiza problemów prawnych w oparciu o akta prowadzonych przez prawników kancelarii spraw, wyszukiwanie informacji i orzecznictwa, wywiady gospodarcze
  • prowadzenie korespondencji z sądami, urzędami i komornikami
  • dokonywanie zgłoszeń oraz ich aktualizowanie w CRBR oraz PRS

POTRZEBNE UMIEJĘTNOŚCI:

  • zainteresowanie rozwojem w zakresie prawa korporacyjnego, restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  • dobra znajomość przepisów prawa handlowego, cywilnego i gospodarczego oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w grupie pod presją czasu
  • proaktywność
  • umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju i kariery w butikowej kancelarii zajmującej się nieszablonowymi sprawami
  • pracę w zespole ambitnych prawników
  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanych prac
  • udział w interdyscyplinarnych projektach
  • biuro położone w ścisłym centrum Warszawy

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie/referencje
  • znajomość oprogramowania, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel i aplikacji biurowych

Jeśli chcesz pracować w zespole Loewen wyślij na adres: kancelaria@loewen.pl swoje CV. Prosimy o wpisanie w temacie emaila: Rekrutacja – aplikant

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Loewen Kaczmarek Zawadowski spółka komandytowa (Administrator danych osobowych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowana/y, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.